Naujienos

Aplinkai draugiška kosmetika ir gyvenimo būdas

2020 10 17

Sąmoningas gyvenimo būdas pamažu įsitvirtina ne tik mūsų buityje, bet ir kosmetikos lentynose. Šį kartą „BIOK laboratorija“ naujų produktų ekspertė Gintarė Mykolaitienė pasakoja apie natūralius ir aplinkai draugiškus kosmetikos produktus.  

Super maistas veidui  

Spirulina – super maistas ir tikra energijos bomba. Mat joje gausu baltymų, A, B grupės, E, K vitaminų, amino rūgščių bei mineralų: geležies, kalcio, fosforo, magnio, kalio, mangano, vario, jodo. Spirulina taip pat geras Omega-3 riebalų rūgščių šaltinis. Tačiau ar žinojote, jog šis ingredientas naudingas ne tik mūsų sveikatai, bet ir išoriniam grožiui?

Išties spirulina ypač teigiamai veikia mūsų veido odą. G. Mykolaitienė teigia, jog „BIOK laboratorijos“  inovatyvia technologija išgautas spirulinos ekstraktas skatina greitesnį odos ląstelių atsinaujinimą, padeda išlaikyti sveiką, natūraliai spindinčią odą. Taip pat veikia ir kaip apsauga nuo laisvųjų radikalų, kovoja su spuogais, mažina smulkias raukšleles, didina odos elastingumą. Detoksikuojantis spirulinos poveikis gali padėti pašalinti ir tamsius ratilus aplink akis bei kitus odos patamsėjimus. Skamba viliojančiai, tiesa?

Sertifikuoti ir ekologiški produktai

Kokosų aliejus, alavijo sultys ar gelis, ksilitolis, pipirmėčių eterinis aliejus, kanapių sėklų aliejus – tai natūralūs ir ekologiški ingredientai, kurių reikėtų ieškoti tiek burnos higienos, tiek plaukų priežiūros priemonėse.

O jei dar savo ir šeimos kasdienėje rutinoje nebandėte iš natūralių ingredientų pagamintų higienos produktų, rinkitės sertifikuotas priežiūros priemones. Ant pakuočių ieškokite informacijos apie ECOCERT COSMOS NATURAL arba COSMOS ORGANIC sertifikatus. Mat jie reiškia, jog produkto sudėtyje esantys ingredientai atitinka natūralios kosmetikos tarptautinį standartą. Vadinasi, yra veiksmingi, tačiau kartu draugiški tau ir tavo aplinkai.

 

Rekomenduojami produktai:

1. KILIG certified COSMOS NATURAL sertifikuotos veido prausimosi putos su spirulina

2. KILIG certified COSMOS NATURAL sertifikuota veido kaukė - šveitiklis su spirulina

3. ECODENTA COSMOS ORGANIC Dantų pasta nuo apnašų su kokosų aliejumi 75ml

4. ECODENTA COSMOS ORGANIC Dantų pasta jautriems dantims ir dantenoms su druska 75ml

5. ECODENTA COSMOS ORGANIC daugiafunkcė dantų pasta su kanapių aliejumi 75ml

6. ECODENTA COSMOS ORGANIC vaikiška dantų pasta sultingų vaisių be fluoro, 75 ml   

7. ECODENTA COSMOS ORGANIC balinamoji dantų pasta su spirulina 75ml

8. MARGARITA ECO Beatos virtuvė šampūnas 500ml                                                            

9. MARGARITA ECO Beatos virtuvė kondicionierius-kaukė 250ml