Apie mus

„BIOK LAB" yra didžiausia Lietuvoje kosmetikos gamybos bendrovė, valdanti prekės ženklus MARGARITA, ECODENTA, KILIG, RASA ir ARAS. Natūralumas ir inovacijos yra mūsų pamatinis veiklos pagrindas – apjungiame biologijos, chemijos, odontologijos, dermatologijos ir kosmetikos profesionalų patirtį.

Šiuo metu „BIOK LAB" gamina daugiau nei 250 skirtingos lietuviškos kosmetikos produktų veido, kūno ir plaukų priežiūrai bei burnos higienai skirtas priemones. Mūsų pagrindinis tikslas yra išlikti nuolat kuriančia laboratorija ir augti iš naujų produktų vystymo bei plėtros. Sveika, kiek įmanoma natūralesnė ir efektyvesnė veido ir kūno odos, plaukų ir dantų priežiūra – mūsų pagrindinis įsipareigojimas žmonėms.

„BIOK LAB" istorija prasidėjo 1988 metais, kuomet penki biochemijos mokslininkai nusprendė išbandyti savo žinias kurdami lietuvių odai tinkamą veido kremą. Išvystyta kremo formulė vėliau įgijo tokį populiarumą, kad juo pradėta prekiauti visoje Lietuvoje su naujai užregistruotu prekės ženklu MARGARITA. Brūkšninių kodų EAN sistemoje „BIOK LAB" kodas yra 0001, kadangi buvome pirmoji įmonė Lietuvoje, 1991-aisiais inicijavusi modernių brūkšninių kodų etapą.

Per daugiau nei 30 veiklos metų kosmetikos srityje laboratorijoje plėtėme savo ekspertiškumą įvairiose veido, kūno, plaukų ir burnos higienos kategorijose, kurdami ir gamindami natūralius ir ekologiškus produktus. Rinkai pristatėme kosmetikos RASA, ARAS ir BIOK DERMATOLOGY produktus, 2011 metais įžengėme į naują burnos priežiūros priemonių kategoriją, kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Odontologijos fakulteto mokslininkais sukurdami dantų pastas ir įregistravę naują prekės ženklą ECODENTA, o 2018 m. sukūrėme prekės ženklą KILIG, kuris atliepia visus pagrindinius miesto vartotojų poreikius, jungia natūralumą su modernumu.

Visi mūsų lietuviškos kosmetikos produktai vystomi atliekant išsamius tyrimus ir skatinant visapusišką sąžiningumą bei skaidrumą. Labai džiaugiamės, kad tai veikia. „BIOK LAB" produkcija yra pripažinta dermatologų ir dantų priežiūros specialistų. Mūsų aukštą produktų kokybę vertina ne tik dauguma lietuvių, bet ir Šiaurės šalių gyventojai, Centrinės, Vakarų Europos šalys.

Savo veikloje visuomet keliame aukštus standartus dėl draugiškumo aplinkai ir gamtai, griežtai rūšiuodami visas atliekas, rinkdamiesi patikimus, socialiai atsakingus žaliavų tiekėjus, prioritetą skirdami lengviau perdirbamoms pakuočių medžiagoms.

Susipažinkite su lietuviškos kosmetikos kūrėjų „BIOK LAB" produktais plačiau:

www.margarita.eu
www.ecodenta.com
www.kiligcosmetics.eu

Mūsų puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.