Apie mus

„BIOK LAB“ yra didžiausia Lietuvoje kosmetikos gamybos bendrovė, valdanti prekės ženklus „Margarita“, „Ecodenta“ ir „Kilig“. Natūralumas ir inovacijos yra mūsų pamatinis veiklos pagrindas – apjungiame biologijos, chemijos, odontologijos, dermatologijos ir kosmetikos profesionalų patirtį. 

Šiuo metu „BIOK LAB“ gamina daugiau nei 250 skirtingos lietuviškos kosmetikos veidui, kūnui ir plaukų priežiūrai bei burnos higienai skirtų priemonių. Mūsų pagrindinis siekis yra visuomet išlikti kuriančia laboratorija ir augti iš naujų produktų vystymo bei plėtros. Sveika, kiek įmanoma natūralesnė ir efektyvesnė kūno odos, plaukų ir dantų priežiūra – mūsų pagrindinis įsipareigojimas žmonėms.   

„BIOK LAB“ istorija prasidėjo 1988 metais, kuomet penki biochemijos mokslininkai nusprendė išbandyti savo žinias kurdami lietuvių odai tinkamą veido kremą. Išvystyta kremo formulė vėliau įgijo tokį populiarumą, kad juo pradėta prekiauti visoje Lietuvoje su naujai užregistruotu prekės ženklu „Margarita“.  Brūkšninių kodų EAN sistemoje „BIOK LAB“ kodas yra 0001, kadangi buvome pirmoji įmonė Lietuvoje, 1991-aisiais inicijavusi modernių brūkšninių kodų etapą.  

Per daugiau nei 30 veiklos metų kosmetikos srityje laboratorijoje plėtėme savo ekspertiškumą įvairiose kūno, veido, plaukų ir burnos higienos kategorijose, kurdami ir gamindami natūralius ir ekologiškus produktus. Rinkai pristatėme kosmetikos „Rasa“, „Aras“ ir „BIOK Dermatology“  produktus. O 2011 metais įžengėme į naują burnos priežiūros priemonių kategoriją, kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Odontologijos fakulteto mokslininkais sukurdami dantų pastas ir įregistravę naują prekės ženklą „Ecodenta“.  

2018 metais įvyko reikšmingas prekės ženklų pokytis – mūsų portfelyje atsirado „Kilig“, kuris atliepia visus pagrindinius miesto vartotojų poreikius, jungia natūralumą su modernumu. Jis pakeitė iki šiol vystytus lietuviškos kosmetikos prekės ženklus „Rasa“, „Aras“ bei dermatologinę liniją „BIOK Dermatology“. Gera žinia visiems mėgusiems buvusius prekės ženklus – geriausios produktų formulės niekur nedingo ir jų ieškokite naujame pasaulietiškame „Kilig“ rūbe“ tose pačiose Lietuvos prekybos tinklų lentynose.  

Visi mūsų lietuviškos kosmetikos produktai vystomi atliekant išsamius tyrimus ir skatinant visapusišką sąžiningumą bei skaidrumą. Labai džiaugiamės, kad tai veikia. „BIOK LAB“ produkcija yra pripažinta dermatologų ir dantų priežiūros specialistų. Mūsų aukštą produktų kokybę vertina ne tik dauguma lietuvių, bet ir Šiaurės šalių gyventojai, Centrinės, Vakarų Europos šalys. 

Savo veikoje visuomet keliame aukštus standartus dėl draugiškumo aplinkai ir gamtai, griežtai rūšiuodami visas atliekas, rinkdamiesi patikimus, socialiai atsakingus žaliavų tiekėjus, prioritetą skirdami lengviau perdirbamoms pakuočių medžiagoms.

Susipažinkite su lietuviškos kosmetikos kūrėjų „BIOK LAB“ produktais plačiau:

www.margarita.eu

www.kiligcosmetics.eu

www.ecodenta.com  

 

Mūsų puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.