Naujienos

"BIOK laboratorija" turi naują vadovę

2017 02 03

Nuo 2017 metų pradžios „Biok laboratorijai“ vadovaus Romualda Stragienė, iki šiol dirbusi įmonės rinkodaros vadove. UAB „Biok laboratorija“ valdybos pirmininkas Norbertas Žioba patikina, kad įmonės strategija išlieka orientuota į augimą: siekiama stiprinti nuosavus prekės ženklus, skatinti eksportą, didinti gamybos efektyvumą bei kurti produktų inovacijas. Romualdos Stragienės skyrimas į direktorės pareigas yra susijęs su jos sėkminga profesine veikla. R. Stragienė yra baigusi ekonomikos studijas Vilniaus Universitete ir ISM vadovų verslo vadybos magistrantūros programą.
R. Stragienė yra baigusi ekonomikos studijas Vilniaus Universitete ir ISM vadovų verslo vadybos magistrantūros programą. Ji yra aktyvi Lietuvos rinkodaros bendruomenės narė: skaito paskaitas universitetuose, pasisako konferencijose, dalyvauja LIMA (Lietuvos marketingo asociacija) valdyboje. 2015 metais Romualda buvo išrinkta Lietuvos metų marketingo vadove.
Buvęs įmonės vadovas Vaidotas Krencius po trijų metų darbo kosmetikos versle pereina į konsultavimo paslaugų sritį. Didžiausias Lietuvos kosmetikos gamintojas „Biok laboratorija“, valdantis prekės ženklus „Rasa", „Aras", „Margarita", „Ecodenta", „Biok Dermatology" kuria ir gamina daugiau nei 200 skirtingų veido, kūno ir plaukų priežiūros bei burnos higienos priemonių. Įmonė įregistruota 1991 m., nuo 2013 m. dirba pagal GMP (geros gamybos praktikos) standartą. Šiuo metu įmonėje dirba 60 darbuotojų.
 

Mūsų puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.