Naujienos

„BIOK laboratorija“ toliau auga Lietuvoje ir žvalgosi naujų rinkų aplinkui

2014 10 20

UAB „BIOK laboratorija“ 2014 metais per devynis mėnesius pasiekė 14,5 mln. litų apyvartą ir augo beveik 7%, lyginant su tuo pačiu periodu pernai. Didžiausi Lietuvoje kosmetikos gamintojai šiais metais planuoja pasiekti 20 mln. apyvartos ribą.

Pasak įmonės direktoriaus Vaidoto Krenciaus, įmonė augo sparčiau nei planuota savo namų rinkoje. „Išlaikom lyderiaujančias pozicijas Lietuvoje veido priežiūros, skystų muilų, dušo priemonių kategorijose ir toliau gerinam rinkos dalį dantų pastų kategorijoje. Šiais metais jau įvedėm 27 naujus produktus ir metų pabaigoje turėsime dar kelias naujienas.”  Vadovo teigimu, „BIOK laboratorija“ savo produktų asortimento neišplėtė, bendras produktų skaičius išlieka stabilus (beveik 170 pozicijų). Produktų atnaujinimas dažniausiai susijęs su naujomis receptūromis arba pakuotėmis. Vaidotas Krencius skaičiuoja, kad naujų produktų dalis bendroje jų įmonės apyvartoje sudaro vidutiniškai 20%. Pagal vienetus daugiausia yra parduodama šampūnų bei dantų pastų.

„BIOK laboratorijos“ produktų kainos išlieka stabilios, įmonė prisijungė prie geros valios praktikos, įvedant eurą, memorandumo.  „Šiuo laikotarpiu kainų svyravimams jautrūs ne tik pirkėjai, bet ir mažmeniniai prekybos kanalai“, pastebi įmonės rinkodaros vadovė Romualda Stragienė.

Nuo rugsėjo mėnesio „BIOK laboratorija“ dirba su nauju distributoriumi: vietoj „Vilandros“ pasirinkta bendrovė „Eugesta“, kuri užsiims prekių užsakymais, pristatymu ir lentynų priežiūra. Vietinėje rinkoje planuojama išplėsti pardavimo apimtis  smulkiuose prekybos taškuose (nesisteminėse parduotuvėse). Su nauju partneriu lietuviškos kosmetikos įmonė ketina pagerinti savo rezultatus Latvijoje bei Estijoje. Derindamasi prie vartotojų poreikių, įmonė ruošiasi adaptuoti lietuviškas pakuotes užsienio rinkoms.

Eksporto plėtra išlieka strategiškai svarbi visai įmonei. “Šį rudenį dalyvavome kosmetikos parodoje INTERCHARM Ukrainoje, susidomėjimas mūsų produkcija didžiulis, nes vietinius prekybininkus tenkina mūsų gaminių kokybė ir kainos, tačiau derybos užtruks. Rinka yra padidintos rizikos, be išankstinių mokėjimų prekių tiekimo neplanuojame.” Ukrainoje dabar “BIOK laboratorija” dirba su lietuvių kapitalo prekybos bendrove ir savo produkciją platina prekybos tinkle “Novus”. Lapkričio mėnesį „BIOK laboratorijos“ atstovai dalyvaus kasmetinėje INTERCHARM parodoje Maskvoje, o kitų metų pavasarį pirmą kartą pristatys savo gaminius didžiausioje Europos kosmetikos parodoje COSMOPROF, kuri vyksta Italijoje, Bolonijos mieste.

Didžiausias Lietuvos kosmetikos gamintojas „BIOK laboratorija“, valdantis prekės ženklus RASA, ARAS, MARGARITA, ECODENTA, kuria ir gamina daugiau nei 170 skirtingų veido, kūno ir plaukų priežiūros bei burnos higienos priemonių. Įmonė  įregistruota 1991m., nuo 2001m. įdiegta kokybės valdymo sistema pagal ISO 9001 standartą, o 2012 m. gautas pirmasis Lietuvoje kosmetikos gamybos GMP sertifikatas. Šiuo metu įmonėje dirba 55 darbuotojai.

Mūsų puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.