Naujienos

Tas kartas, kai špinatai tarp dantų yra gerai!

2019 09 03

Penki garsūs šalies restoranai bei kavinės prisijungė prie „Ecodenta“ inicijuojamos kampanijos su šūkiu „Špinatai tarp dantų nuo šiol gerai“. „Juice room“, „Mesje skonis“, „Višta puode“, „Jurgis ir drakonas“ ir „Brooklyn Brothers“ nuo rugpjūčio vidurio kartu su špinatiniais patiekalais ar gėrimais klientams dalins naująją dantų pastą su špinatais dovanų! Skamba keistai, taip? Tačiau ši idėja kilo vadovaujantis atvirkštine logika - „Kampanijos idėja kilo diskutuojant apie naująjį pastos skonį. Juokavome, kad jei pasta – špinatų skonio, tai ar patiekalai tapo pastos skonio? Vadovaudamiesi šia atvirkštine logika ir sukūrėme kampaniją, kurios ašis – specialus dantų pastos „Ecodenta“ meniu. O svarbiausia dalis, kad pasta taip atsidūrė ten, kur jos labiausiai reikia – po maisto“, – apie kampanijos idėją pasakoja reklamos agentūros „McCann“ kūrybos vadovas Mantas Velykis.

„Esame drąsus prekės ženklas, todėl ir šia naujosios dantų pastos įvedimo kampanija norėjome lengvai paprovokuoti sakydami, kad špinatai tinka visur – ir maiste, ir tarp dantų“, – komentuoja „Ecodenta“ prekės ženklo vadovė Ugnė Steliulionytė. Ugnė sako, kad ši netradicinė riboto leidimo dantų pasta reikalauja ir kitokio, neįprasto pristatymo - „Špinatų ekstraktas tikrai nėra dažnas ingredientas burnos higienos priemonių srityje – tad atitinkama turėjo būti ir įvedimo kampanija. Kurdami šią pastą nenaudojame ir standartinių maketų. Jau daugelis yra pamėgę šias daržoves kaip kokteilių, įvairių patiekalų ar net konditerinių gaminių ingredientą, todėl komunikacijoje nusprendėme nuo to per daug nenutolti. Juolab, kad špinatai tinkami ne tik sveikai mitybai, bet ir natūraliai dantų priežiūrai“, – sako prekės ženklo vadovė.

Pasinaudoti šia akcija bus galima ne tik atvykus tiesiai į restoranus, bet ir užsisakant maistą maisto užsakymo programoje „Wolt“, kuriame yra sukurtas specialus meniu, iš kurio užsisakiusieji patiekalų naująją dantų pastą gaus tiesiai į namus. „Dantų pastą su špinatų ekstraktu pristatėme ir garsiems žmonėms. Jiems ją ant sidabrinio padėklo įteikė  padavėjo apranga apsirengęs aktorius. Iš reakcijų supratome, kad atidengus padėklą žmonės nesitikėjo pamatyti dantų pastą ir šepetėlį. Juk atidengus tokius padėklus įprasta matyti gurmaniškus patiekalus, o ne dantų pastą. Taip pat viename iš prekybos tinklų turime specialius produktų išstatymus, kuriais taip pat lengvai provokuojame ir norime sukelti šypseną, sakydami, kad špinatai ant dantų nuo šiol gerai.“ – pasakoja U. Steliulionytė.Mūsų puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.