Naujienos

KTU CTF stiprina bendradarbiavimą su kosmetikos pramone bei "BIOK laboratorija"

2020 03 04

Šiemet KTU Cheminės technologijos fakultetas stiprina bendradarbiavimą su socialiniais partneriais ir ieško naujų abiem pusėms naudingų veiklos krypčių. Vasario mėnesį pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su kosmetikos gamybos bendrove „BIOK laboratorija“.

„Džiaugiamės, jog atnaujiname bendradarbiavimą su ilgalaikiais partneriais.  Ši bendrystė yra grįsta abipuse nauda – verslui didinti konkurencingumą, vystant aukštos pridėtinės vertės produktus bei nuolat susiduriant su kosmetikos specialistų stoka, o  mokslininkams ar studentams – teorines/fundamentalias žinias pritaikyti praktikoje“, – sako fakulteto dekanas prof. Kęstutis Baltakys.

„BIOK laboratorija“ direktorė Romualda Stragienė pažymi, kad įmonės kultūroje moksliškumas yra nuo pradžių pradžios: “Verslą įsteigė biochemijos mokslininkai, kurie pirmas savo kosmetikos produktų formules sukūrė daug valandų praleidę bibliotekose. Ne veltui mūsų vertybėse yra įrašytas smalsumas: mes nuolatos domimės rinkos tendencijomis, pažangiausiomis technologijomis ir naujais ingredientais.” Bendradarbiavimas su mokslo institucijomis ir bendra mokslinė veikla bendrovei padėjo sukurti inovacijas natūralios kosmetikos, dantų priežiūros kategorijose, produktai buvo sėkmingai komercializuoti ir tapo mėgstamais ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio žmonių.

„BIOK laboratorija“ valdo tokius visiems puikiai žinomus prekės ženklus kaip „Kilig“, „Margarita“ ir „Ecodenta“. Įmonė, kurioje natūralumas ir inovacijos yra pamatinis veiklos pagrindas, apjungia biologijos, chemijos, odontologijos, dermatologijos ir kosmetikos profesionalų patirtį.

„Nenuostabu, jog lyderiaujanti Lietuvos kosmetikos rinkose įmonė yra ypač populiari tarp „Taikomosios chemijos“ ir „Pramoninės biotechnologijos“ studentų ir absolventų, kurie geba susieti medžiagų struktūrą su funkcinėmis jų savybėmis, kas ypač svarbu analizuojant gyvybinius ir gamtos procesus bei kuriant naujas medžiagas ar produktus“ – teigia K.Baltakys.

Mūsų puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.